25000denne.com od Jana Šrámka

Máme tu po delší době další krystalický podvod z oblastni binárních opcí. Ne, že by se jednalo o něco objevného – krom opravdu slušné propracovanosti webu se jedná o stejné osvědčené principy, jaké si můžete osvěžit v modelovém příkladu.

Autora, pana „Jana Šrámka“ už unavilo vydělávání statisíců měsíčně a rozhodl se podělit o svou metodu se všemi chudáky, aby i oni mohli bez problémů vydělávat přes půl milionu měsíčně. Za tímto účelem vytvořil program, který 45 šťastlivcům/testerům poskytne zdarma, další si už musí připravit 16,000,-.

No, jako vždy, žádný limit uživatel se nekoná. Jde jen o klasickou metodu nátlaku, aby jste si svou registraci dlouho nerozmýšleli a nepřišli na to, že je to podvod. Nechybí ani výčet profitu členů (který se resetuje při refreshi stránky) , jejichž recenze jsou pochopitelně (a evidentně) fake. Program jako takový je sice zdarma, ale aby jste v něm mohli skutečně obchodovat, musíte složit několik set dolarů. Perličkou je to, že program je Ultimate4trading – ano, už jsme tu o něm psali, tento podvod je totiž z dílny stejné povedené parazitické partičky jako StartUp365.

Zajímavé je to, že reklama na tuto okrádačku je bez problémů prezentována na FB coby sponzorovaný navrhovaný příspěvek. Poslední dobou se tam celkově takovéto věci rozmáhají, dejte si tedy pozor na co klikáte. Facebook se skutečně nerovná pravdivé a solidní informace a příspěvky.

Není mnoho co dodat. 25000denne je součást soustavné snahy jedné skupiny mrchožroutů.

Odkaz (bohužel se nám v současné době nedaří sehnat „lákající“ stránku, takže hážeme link na hlavní web): 25000denne.com

Nenaleťte!

Vaše redakce PS

spacer

Leave a reply