Binární opce

V poslední době velmi oblíbený způsob, jak obírat lidi. Klony těchto schémat rostou jako houby po dešti a přesto, že se jedná stále prakticky o to samé, lidé na to stále naletí. Pojďme si o tom tedy něco říci.

Co jsou Binární opce

Zjednodušeně řečeno to „sázení“ na pokles či vzestup nějaké obchodní komodity nebo například poměru měn. Na to zda stoupne či klesne hodnota zlata, zda euro vzroste či klesne proti Japonskému jenu. Existují speciální weby takzvaných brokerů, u který si založíte účet, vložíte prostředky a ty pak vkládáte dle svého uvážení na vybranou příležitost. Průměrné kurzy a zhodnocení je kolem 1,8. Když vložíte na událost 100,- a ona vyjde, vrátí se vám v průměru 180,- pokud bude vývoj souhlasit s vaším tipem. Pokud nebude, přijdete o vklad. V podstatě stejný princip jako kurzové sázení na sport, jen v jiné sféře. Jednoduché.

Samotné Binární opce jako takové nelze označit jako podvod. Respektive ne o nic větší než sázkové kanceláře. Pracují s kurzy a ty jim zajistí výdělek za všech okolností. Pokud dva lidi vloží modelově po 100,-. Jeden na vzestup komodity a druhý na pokles, do banku přijde dohromady 200,-. Až se událost vyhodnotí, jeden z něj získá 180,- a druhý nic. 20,- rozdílu zůstane provozovateli.

Kdo nás na ně láká

Tyto lze rozdělit na dvě skupiny a obecně toto rozdělení platí u většiny podvodných schémat:

Ta první jsou samotní brokeři. Není to od nich nic jiného než reklamní trik a obchodní taktika. Tyto stránky poznáte tak, že se na nich nějaký dobrodinec, většinou focený u moře (na pláži, v domě u ní nebo na jachtě u břehu), dělí o svoje zkušeností. Vstřícně vám poví, že na tom velmi zbohatnul a jelikož on už má dost, podělí se se všemi lidmi aby si i oni mohli vydělat. Vysvětlí vám, jak je to jednoduché. Podívat se na vývoj za poslední dny nebo hodiny, a na pět minut tipnout stejný vzestup nebo nárůst. To jsou přece snadné peníze! To je ale omyl, Vzestup a pád komodity má stejnou pravděpodobnost kdykoliv. Chvěje se neustále a je 50:50 což odpovídá kurzu 2:1. Ano je ovlivněn mnoha faktory, ale to by jste se tomu museli věnovat na plný úvazek, sledovat všechny tyto faktory mnoho hodin denně, aby jste měli šanci vývoj reálně odhadnout Díky kurzu 1,8:1 na tom brokeři spolehlivě vydělávají. I když pochopitelně vklady nemusí být vždy vyrovnáné ale z dlouhodobého hlediska těch 20% prostě vydělává. A aby to tak bylo co nejdéle, je třeba přivádět nové ovečky, k čemuž slouží takovéto stránky, na kterých vám doporučí ověřeného, spolehlivého a solidního brokera – kterým jsou ve skutečnosti oni sami.

Ti druzí jsou lidé, co si uvědomují, jak zneužít neznalosti věci u jiných lidí. Takoví založí stránky, kde vás obvykle pozvou do svého projektu, který se opcemi zabývá. Nadhodí vám jednoduchou možnost přivýdělku z domova. Vy sami si zvolíte kolik chcete vložit a kolik tím pádem obchodovat na jednu příležitost. Oni vám budou posílat několikrát týdně sadu tipů (kolem 3 – 5), které vy sami máte realizovat. A vy jim za to odvedete procenta ze zisku (detailněji rozepsané v Podezřelých faktorech). Tito vydělávají na lidech, kterým zaslané tipy vesmeš skutečně vyjdou a oni poctivě odvedou procenta v domění, že předkládaný systém funguje. To se může dít i několik měsíců, než začnou prodělávat. Sady tipů jsou zasílány náhodně a mixovány, takže někdo skutečně vydělává. V dlouhodobé perspektivě prodělají všichni „klienti“ a odpadnou a vydělá jen šmejd, co projekt založil.

Závěrem

Pokud Binárním opcím nerozumíte vy sami a nemáte ani čas se tomu plnohodnotně věnovat, nemá to smysl zkoušet. Pouze jako náhodné tipy pro zpestření jako v kasínu. Kdyby to bylo tak jednoduché, jak vám tvrdí podvodníci, dělal by to skutečně každý.

Ověřené podvody

Skutečně ověřené podvodné weby:

F.O.S. nebo-li FuckOffSystem – www.fuckoffsystem.cz (již nefunkční)

Binary Profithttp://www.binary-profit.com/cz/

Tomáš Stodolahttp://www.tomasstodola.com/

Simple Trade: http://cz.simple-trade.info/

Česká metoda:

MyCashProfessor: http://getmoneyadhome.com/ce2/7485/

Startup365 – Ultimate4Trading: http://www.start-up365-czech.com/Pages/Top10/Ultimate4Trading/czech.php

25000denne: http://25000denne.com/

Podezřelé weby

Ne na 100% ověřené, ale velmi podezřele vypadající a doporučujeme se jim vyhnout:

 

Nenaleťte!

Vaše redakce PS