Kurzové sázení

Tento systém je velmi podobný Binárním opcím. Pouze s tím rozdílem, že tyto tady nahrazují kurzové sázky na sport. Ty jsou mnoha lidem bližší a mají o nich povědomí. Díky tomu jsou náchylnější tomu se do tohoto systému pustit, ačkoliv do opcí by pro jejich neznámost nešli.

Kdo nás na něj láká

Stejně jako u binárních opcí se dělí ti kdo vás do nich zvou na dvě skupiny:

První jsou samy Sázkové kanceláře. Krom těch co znáte coby kamenné pobočky totiž existuje velké kvantum internetových sázkovek. Opět je to reklamní trik jak natáhnout novou krev. V těchto případech vám často říkají, jak je výhodné díky velkým kurzům a malému riziku sázet v takzvaných LIVE sázkách. Čili těch, co se odehrávají v reálném čase, kdy tzn. bookmaker sedí u počítače a průběžně upravuje kurzy u zápasu, který se zrovna v tu chvíli odehrává. Například na vstřelené nebo spíše nevstřelené góly před koncem poločasu či zápasu. Nebojte se, ty kurzy jsou dobře spočítané a vždy vydělá sázkovka. A sport je nevypočitatelný a góly padají i v posledních minutách či vteřinách. Obecně je sázení na sport loterie. Ano můžete vědět jak jaký tým s jiným hrává v poslední době, jak se mu daří doma a jak venku. Ale každý protřelý sázkař vám řekne, že nic jako tutovka není. Vy kdo teď nesouhlasíte – kolik z vás by mohlo v klidu odejít z práce a živit se tutovkami? Ve sportu není jistého nikdy nic.

Druhá skupina stejně jako u opcí jsou lidé, co zneužijí vaši neznalost a neopatrnost. Zde není moc co rozepisovat. Stejně jako u opcí vám zasílají náhodné sady tipů a inkasují procenta od lidí, co náhodou vydělají. Je to na chlup stejné schéma.

Závěrem

Sport má vždy nejistý výsledek. Výkonnost týmu může ovlivnit i nenadálé zranění, které nikdo nemůže předpokládat. Pokud si tím někdo spetřuje koukání na televizi, budiž mu to přáno, pokud se mu to nevymkne z rukou. Ale stabilně vydělávat se na tom skutečně nedá, pokud nejste sázková kancelář. Máme mnoho zkušeností od lidí, kteří v nich pracovali a vědí jak to tam chodí.

Ověřené podvody

Skutečně ověřené podvodné weby:

F.O.S. nebo-li FuckOffSystem – www.fuckoffsystem.cz (již nefunkční)

Podezřelé weby

Ne na 100% ověřené, ale velmi podezřele vypadající a doporučujeme se jim vyhnout:

 

Nenaleťte!

Vaše redakce PS