Online hazard a kasína

Sem vás v drtivé většině případů lákají oni sami a nabídnou rádoby objektivně své kasíno jako spolehlivé a málo všímající si takových praktik, které vám radí. Nabízí tipy jak kasíno obrat, ale moc dobře vědí, že to nejde. To mají moc dobře promyslšené. Snaží se vás vtáhnout a vyvolat o vás závislost, která se zde buduje daleko snáze než kdekoliv jinde.

Ruleta

Ten nejběžnější trik. Vsaďte na příležitost s pravděpodobností 2:1. Na červenou nebo černou barvu, či na liché nebo sudé číslo. Pokud sázka nevyjde, zdvojnásobte ji a vsaďte na to samé. Pokud to zase nevyjde, opět zdvojnásobte a vsaďte na to samé … a tak dále dokud to nevyjde, protože jednou to přeci jen vyjíst musí.

Což sice vypadá logicky, ale má to dva háčky. První je ten, že čistě matematicky do tohoto systému není započítána Nula. Když už nic tak nula vydělává. Barvu má zelenou a není ani sudá ani lichá. Díky kurzu 2:1 je to právě nula, kdo je rozdíl v kurzech a matematicky ona vydělává nad jinak vyrovnaným systémem. Podstatnější háček je ale v tom, že kasína limitují své maximální vklady na sázky. Čili dříve či později se dostanete do situace, kdy už zdvojnásobit sázku nelze, protože by to překročilo limit. To znamená, že i když by jste na tu maximální sázku vyhráli, nevrátí se vám ani vklad. Pokud navíc i tu prohrajete, jsou to vyhozené peníze, které už zpátky zvyšováním nelze dostat.

Budou vám tvrdit, že je malá pravděpodobnost, že se to stane a nevyhrajete … to je pravda, ale při množství sázek to je jen otázka času, než ta situace nastane. Opět, když budete mít štěstí, teoreticky se na tom skutečně dá krátkodobě vydělat. Ale jen když budete mít velké štěstí.

Například pokud začínáte na několika desítkách eurocent (online kasína často operují s eury) až jednom euru, zisk ze sázky je vždy jen tato malá hodnota, ať už vsadíte jakékoliv násobky při prohře. A v sérii nevýher se sázka rychle zvyšuje na desítky až stovky eur. Skutečně velmi rychle. Při pouhých deseti nevýhrách se sázka zvedne z 1€ na neskutečných 1024€ (a to už jste 1023€ reálně zatím prohráli, čili už je to risk 2047€ s momentální sázkou) a to vše proto, aby jste vydělali stále to jedno Euro. A to vás kasíno nad tisíc € většinou ani nepustí. Pravděpodobnost, že desetkrát nevyhrajete je oněch 1024:1 (jelikož jsme začali na jedné jednotce, pravděpodobnost by byla stejná na deset her i na 50 eurocentech, ovšem sázka by po nich byla 512€) a to jsme ještě nezapočítali nulu. Na to, aby jste riskovaných 2047€ vydělali, musíte vyhrát i stejný počet her.

Při prohře na maximální částce vám pak zbude už jen riskovat další sázení maximálního limitu, aby jste dostali zpět co nejvíce a už tak vás to stojí stovky či i tísíce eur.

Logicky, princip této metody je zcela jednoduchý. Myslíte, že by na něj kasina nepřišla a nepodnikla kroky, které mu znemožní fungovat? Maximální limit je v tomto spolehlivá metoda, která pravděpodobnost opět obrátí v jejich prospěch. A pokud  existuje kasino, které nemá absolutně žádný limit, stejně by ani milion eur vkladu nezajistil fungování. Stačilo by pouhých dvacet proher v řadě. Pravděpodobnost malá, ale stát se to může a dříve či později také stane.

Ověřené podvody

Skutečně ověřené podvodné weby:

Rychlevydelatpenize (Robert Novachek): http://www.rychlevydelatpenize.com/

Podezřelé weby

Ne na 100% ověřené, ale velmi podezřele vypadající a doporučujeme se jim vyhnout:

Klub hráčů: http://klubhracu.com/

 

Nenaleťte!

Vaše redakce PS